AnadoluBakış.Com Haberin Yeni Yüzü. - TEÇ-SEN EN BÜYÜK ŞUBESİNİ K.MARAŞ’TA AÇTI
Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Uluslararası El Sanatları ve Hediyelik  Eşya Fuarı Pazar günü sona eriyor
Ukrayna’da çatışma: 3 ölü, 13 yaralı
Twitter hizaya geldi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEÇ-SEN EN BÜYÜK ŞUBESİNİ K.MARAŞ’TA AÇTI

TEÇ-SEN EN BÜYÜK ŞUBESİNİ K.MARAŞ’TA AÇTI
Tüm eğitim çalışanları sendikası ( teç-sen ) Kahramanmaraş şubesini ismet paşa mahallesi Trabzon caddesinde açtı.
06.07.2013 / 17:06

Açılışta konuşma yapan Tüm eğitim çalışanları sendikası ( teç-sen)  genel başkanı ümit Demirel Kahramanmaraş’a Türkiye’nin en büyük teç-sen şubesini açtıklarını belirterek  şubenin açılmasında gerek Ankara’da gerek Kahramanmaraş’ta büyük katkı sağlayan şube başkanı canan naçar’a teşekkür etti.


BU ÖĞRETMEN HARİCİ KADROLARIN VAROLUŞ MÜCADELESİ


Bu dernekle öğretmen harici kadroların sesi olmayı hedeflediklerini belirten Demirel, dernekle gelecek yıllarda oluşacak sorunlara bir nebze olsun çözüm bulmayı hedeflediklerini belirtti. Demirel konuşmasını şöyle sürdürdü; çalışmalarımızla gönülleri fethetmeye devam ediyoruz. biz hiçbir zaman rekabetten kaçmadık bundan sonrada kaçmayacağız. Ama maalesef Türkiye’ de sendikal rekabet bizim istediğimiz gibi değil çünkü rekabetin içerisine başka oluşumlar girmiştir.


 Açılışa MHP Kahramanmaraş il başkanı Mustafa bastırmacı, merkez ilçe başkanı mesut tosun ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.


HABER/ ALİ KEKLİK 


YASAL UYARI:Yayınlanan haberin tüm hakları TEPE MEDYA'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Anadolu Bakış gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.


 

Bu haber toplam 417 defa okundu


YAZARLAR
SAĞLIKTA GELİNEN NOKTA
Kahramanmaraş’ta kalp ve karın damarlarında yırtılma tespit edilen 74 yaşındaki Ahmet Türkkaya, aynı anda her iki damara uygulanan kapalı yöntem ameliyatla sağlığına kavuşturuldu. Ölmek üzere hastaneye gelen yaşlı hasta, yürüyerek evine dönerken, yaklaşık 70 bin TL tutan tedavi masrafı da Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından karşılandı.


sanalbasin.com üyesidir